משרד רואי חשבון
073-2400700

הגשת בקשות וקבלת אשראי מגופים בנקאיים

הגשת בקשות וקבלת אשראי מגופים בנקאיים

אנחנו במשרד רואי החשבון דרין טרגל ושות', מעמידים לרשותכם מגוון נרחב של שירותים כלכליים המיועדים לצרכי צמיחת בית העסק והפיכתו לעסק יציב. בין יתר השירותים הכלכליים המוצעים לכם במחלקה הכלכלית הפועלת במשרד תוכלו למצוא שירות מקצועי העוסק ביישום הליכי הגשת בקשות אשראי וקבלת אשראי מהבנקים המסחריים הפועלים בישראל.
שירותים אלו מוענקים לכם במסגרת תכנון מקדים של מבנה האשראי המותאם לצרכי העסק ותפעולו, וזאת באמצעות מספר פגישות מקדימות אותן מקיים צוות היועצים הכלכליים שלנו עם מזמיני השירות. במסגרת הפגישות המקדימות אנו בוחנים את כל צרכי האשראי של בית העסק, ובהתאם לנתונים הנחשפים בפנינו, אנו מגישים לתאגידים הבנקאיים השונים בקשות אשראי המוגשות בהתאם לכללי הבנקאות המקובלים.
במסגרת הליכי הבדיקה הכלכלית אותה אנו מיישמים אנו מקפידים לבחון את אופן ניהול האשראי בבית העסק, ובמידת הצורך, אנו מייעצים למזמין השירות במגוון נרחב של תחומים הנוגעים לניהול כספי העסק ברמה השופטת.
לאחר הגשת בקשות האשראי לתאגידים הבנקאיים השונים הפועלים בישראל, אנחנו במשרד רואי החשבון דרין טרגל ושות', ממשיכים ללוות את הלקוח במסגרת מתן שירותי ייעוץ פיננסי, וכל זאת עד לקבלת אשראי מהבנקים ולאחריה.
במידה וגם אתם עומדים בפני הרחבת העסק, פתיחת עסק או כניסה לתחום עסקי חדש, ובמידה וגם אתם מעוניינים בקבלת אשראי המותאם למכלול הצרכים העסקיים שלכם, זה הזמן להכיר מקרוב את צוות היועצים המקצועי והמנוסה שלנו שיעזור לכם בקבלת אשראי הדרוש לעסק שלכם ובניהול נכון של האשראי הקיים.