משרד רואי חשבון
073-2400700

בדיקת נאותות

עומדים להשקיע את כספכם בעסק פעיל? רוצים לבדוק את הנתונים הכספיים של בית העסק טרם השקעתכם בו? זה הזמן לדעת יותר על שירותי בדיקת נאותות המוענקת לכם במסגרת פעילותה של מחלקת הביקורת במשרד רואי החשבון דרין טרגל ושות'.

בדיקת נאותות הינה בדיקה כלכלית הנערכת על ידי רואה חשבון באמצעות הנפקת דוחות על הגוף הנבדק. בדיקה זו מיועדת בעיקר לצרכי בחינת השקעות בחברות ועסקים, כאשר הגוף הנבדק חושף בפני רואה החשבון מטעמו של הגוף המזמין את הבדיקה, את כל הנתונים והמסמכים המעידים על מצבו הפיננסי של הגוף הנבדק.

בדיקת נאותות הנערכת באמצעות מחלקת הביקורת הפועלת במשרדנו, הינה בדיקה מקיפה ומקצועית המספקת למזמין השירות דוח כלכלי מפורט המעיד על מצבו הכספי של הגוף הנבדק. הליך הבדיקה מיושם באמצעות עיון מעמיק בדוחות החשבונאיים של הגוף העסקי הנבדק בשילוב ניתוח מעמיק של מבנה האשראי העומד לרשות העסק או הגוף הנבדק. במקביל, הליך בדיקת הנאותות מיושם גם באמצעות בדיקה של מרכיבים נוספים המשפיעים על התחום הכלכלי של בית העסק, לרבות, התחייבויות עתידיות, התקשרויות עסקיות אשר בוצעו על ידי הגוף הנבדק, הערכות שווי של רכוש קבוע על פי שוויו, רמת הסיכון העסקי, איומים עסקיים עתידיים ועוד.

אנו במחלקת הביקורת הפועלת במשרד רואי החשבון דרין טרגל ושות', נעזרים בכל מקורות המידע האפשריים על מנת לספק למזמין השירות דוח כספי מקיף וממצה ובמידת הצורך אנו משתמשים אנשי מקצוע המתמחים בחקירה כלכלית. הנפקת הדוחות הכספיים במסגרת בדיקת נאותות, נועדו בראש ובראשונה לאפשר למזמין השירות לקבל החלטה מושכלת בנוגע למידת השקעתו בבית העסק או הגוף העסקי הנבדק.

רוצים לדעת יותר על שירותי בדיקת נאותות המוענקים לכם במחלקה לביקורת? צרו עמנו קשר ותוכלו ליהנות מפגישת ייעוץ מקדימה וללא כל התחייבות מצדכם.