משרד רואי חשבון
073-2400700

הכנת שכר

מחלקת הנהלת חשבונות ושכר הפועלת במשרדנו, מאפשרת גם לכם ליהנות משירותי הכנת שכר המיושמים בהתאם לכל דיני העבודה המונהגים במדינת ישראל. שירותי הכנת שכר במשרדנו הינו שירות מקצועי המוענק לכם במסגרת שירותי מיקור חוץ או במסגרת שירותי הנה"ח כפולה או חד צידית, והם מיושמים על ידי חשבי שכר מקצועיים ומנוסים העומדים לרשותכם במסגרת שירותי המחלקה.
תלושי השכר הנערכים ומונפקים על ידינו מותאמים לתיקון מספר 24 לחוק הגנת השכר, והם מורכבים מכל פרטי המעסיק והעובד הנדרשים. בין יתר פעולות החישוב הנערכות על ידינו לצורך הכנת תלושי השכר תמצאו: חישוב שעות העבודה לרבות שעות נוספות, חישוב רכיבי שכר נלווים כגון: בונוסים, עמלות, נסיעות, אחזקת רכב וכדומה, חישוב ניכויי חובה לצרכי מס הכנסה, ביטוח לאומי וביטוחי בריאות, חישוב הפרשות לקרנות פנסיה, קופות גמל וקרנות השתלמות ועוד.
חשוב שתדעו- כל שירותי חשבות שכר והכנת שכר המוענקים לכם במשרדנו, מלווים ברמה השוטפת על ידי עורכי דין המתמחים בדיני העבודה.
מערך השירות שלנו בתחום הכנת שכר מעמיד לרשותכם מגוון נרחב של שירותים המלווים את העובדים בחברתכם מיום קליטתם לעבודה ועד לסיום עבודתם. מערך השירות העומד לרשותכם בתחום חשבות והכנת השכר, הינו מערך המותאם באופן ספציפי לכמות תלושי השכר אותם אנו נדרשים להנפיק עבורכם, החל ממספר מצומצם של תלושי שכר ועד להנפקת תלושי שכר למאות ואלפי עובדים.
בדומה לכל שירות מקצועי אחר המוענק לכם על ידינו, גם בתחום הכנת שכר אנו מקפידים על מתן שירות מהיר, יעיל ומקצועי. חשבי השכר המועסקים במשרדנו הינם אנשי מקצוע מיומנים ומנוסים העוסקים בתחום חשבות השכר זה מספר רב של שנים.
רוצים לדעת יותר על שירותי הכנת שכר המוענקים לכם במסגרת פעילותה של מחלקת הנהלת חשבונות ושכר במשרדנו? אנו מזמינים גם אתכם ליצור עימנו קשר מיידי!